Dalekowschodnie klimaty na wyciągnięcie…. stopy – dywany w stylu orientalnym
Lao-tzu mawiał, że „nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. Tym małym krokiem może być zakup biletu lotniczego, lektura bloga podróżniczego, czy choćby wprowadzenie do wnętrza akcentu kojarzącego się z wymarzonym miejscem na świecie. Bo czy nie jest tak, że inspirują nas nie tylko ludzie, ale i przedmioty? Spójrzmy na dywan – niby nic takiego, a codziennie go użytkujemy i bywa, że spędzamy na nim więcej czasu niż na kanapie. Dlaczego więc nie pomyśleć o takim, który jest czymś więcej niż tylko kawałkiem materiału? Na szczególną uwagę zasługują dywany o orientalnych wzorach, które pozwolą przenieść się do krainy zachwycającej bogactwem intensywnych kolorów.
2019-11-12, 14:04

„Moda przemija, styl pozostaje”

Powyższy cytat tyczy się nie tylko ubrań, ale także aranżacji mieszkań. Jeśli lubimy mocne akcenty, mnogość kolorów i wzorów, nie rezygnujmy z nich! W ofercie firmy ARTE znajdziemy wiele dywanów pasujących do mieszkań miłośników orientalnych wzorów. Przykładowo, kolekcja Omega Super utrzymana jest w dalekowschodniej stylistyce– przeważają w niej roślinne motywy oraz odcienie brązu, czerwieni i złota z dodatkiem czerni. Dywany z tej kolekcji są wykonywane w 100% z wełny, którą uważa się za jeden z najlepszych jakościowo materiałów. Ponadto, gęstość runa plasuje się na poziomie aż 445 000 punktów/m2! Oznacza to, że każdy dywan powstaje z najwyższą starannością i idealnie oddaje nawet najdrobniejsze szczegóły wzoru.

 

Orient inaczej

Niektórzy twierdzą, że styl orientalny jest bardzo wymagający jeśli chodzi o aranżację domowej przestrzeni. Wymaga bowiem precyzji w doborze kolorów, faktur czy dodatków. Jego miłośnikom z pomocą przyjść mogą dywany z kolekcji Moon Super, które znajdziemy w ofercie firmy ARTE. Produkty te łącza w sobie delikatne, beżowe i brązowe akcenty oraz geometryczne i roślinne wzory, typowe dla krajów Dalekiego Wschodu. Dzięki takiemu zestawieniu możemy z łatwością wprowadzić do wnętrza orientalne motywy. O jakość znów nie musimy się martwić – 100% wełny w składzie, wysoka gęstość runa i polska produkcja są gwarancją wysokiej klasy produktów.

 

Gratka dla miłośników Dalekiego Wschodu

Kolekcja Brilliant, którą znajdziemy w ofercie ARTE, to prawdziwy ukłon w stronę miłośników stylu orientalnego. Dywany te są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy nie boją się wyszukanych wzorów i mocnych barw. Kolekcja Brilliant to zbiór kolorów charakterystycznych dla Dalekiego Wschodu – czerwień przeplatana z odcieniami brązu, czerni a nawet elementami niebieskiego. Do tego 100% wełny, gęstość runa na poziomie ponad miliona punktów/m2 i solidna belgijska produkcja. Jak na orient przystało – bogactwo zdobień w parze z jakością.

 

Więcej informacji na temat oferty ARTE można znaleźć na stronie https://www.arte.pl/ oraz w salonach sprzedaży.

 

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy