Dywan niczym misternie tkana koronka – Agnella Galaxy Alula White z oferty firmy ARTE
Odpowiednio dobrany dywan może stanowić ozdobę wnętrza i doskonale wpisać się w jego stylistykę. Choć wybierając dany model zwykle skupiamy się na kolorze czy składzie, to nie bez znaczenia pozostaje też faktura, która istotnie wpływa na wygląd i sprawia, że zyskuje on określony charakter – nowoczesny, klasyczny czy orientalny. Przykładem produktu, w którym to wzór odgrywa szczególnie istotną rolę, jest dywan Agnella Galaxy Alula White, dostępny w ofercie firmy ARTE. Delikatne kwiatowe motywy w połączeniu ze stonowaną kolorystyką, utrzymaną w odcieniach bieli i beżu sprawiają, że jest on doskonałą propozycją dla miłośników eleganckich, romantycznych aranżacji.
2019-12-11, 15:27

Uniwersalny kolor, intrygująca faktura

 

Kwiaty to uniwersalny i ponadczasowy wzór, który dodaje wnętrzom uroku i delikatności. Nic dziwnego, że sięgają po niego także producenci dywanów. Na rynku możemy znaleźć wiele produktów wykorzystujących kwiatowe akcenty – zarówno w formie pokaźnych, utrzymanych w intensywnych, kolorach motywów, jak i w bardziej stonowanej wersji. Tym, którzy chcieliby wykorzystać ten deseń, ale zależy im, by nie zdominował on aranżacji, z pomocą przychodzi dywan Agnella Galaxy Alula White dostępny w ofercie firmy ARTE. Delikatne, kwiatowe motywy z połączeniu ze stonowanym odcieniem utrzymanym w tonacjach bieli i beżu przywodzą na myśl misternie tkane koronki. Dzięki temu dywan nabiera elegancji i szyku, doskonale sprawdzając się w salonach i sypialniach utrzymanych w stylu klasycznym, angielskim czy romantycznym.

 

Trwałość i funkcjonalność

 

Dywan Agnella Galaxy Alula White z oferty firmy ARTE zachwyca nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale też wysoką jakością. 100% wełny w składzie powoduje, że jest elastyczny, sprężysty i łatwy do utrzymania w czystości. Dodatkowo nie elektryzuje się, kumuluje ciepło i ma naturalną zdolność regulowania wilgotności w pomieszczeniu: gromadzi jej nadmiar, który następnie oddaje, gdy powietrze staje się przesuszone, utrzymując tym samym wrażenie świeżości we wnętrzu. Wełniane runo o wysokości 9 mm zapewnia dywanowi niezwykłą miękkość i czyni go bardzo przyjemnym w dotyku. Warto też podkreślić, że model Agnella Galaxy Alula White jest tkany maszynową metodą Wilton, co sprawia, że każdy pojedynczy element runa jest precyzyjnie osadzony, a to wpływa na jakość i trwałość produktu.

Dywan dostępny jest w trzech rozmiarach: 133 x 190 cm, 160 x 230 cm oraz 200 x 300 cm.

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy