Słodycz do schrupania w drodze, czyli wafelki Loacker Sandwich w 4 smakach
Delikatny wafelek i pyszne nadzienie w czterech wyjątkowych smakach. To włoskie wafelki Loacker Sandwich, które podbijają serca dzieci i dorosłych na całym świecie. Zawsze świeże, pyszne i chrupiące sprawdzają się jako przekąska w szkole, w pracy oraz na wycieczce.
2017-05-11, 14:09

Gdy najdzie nas ochota na coś słodkiego, a do najbliższego posiłku jeszcze trochę czasu warto sięgnąć po przekąskę od Loackera w czterech wariantach smakowych: czekolada, gorzka czekolada, orzech laskowy oraz mleczno-waniliowym. Poręczne, kieszonkowe opakowanie skrywa w sobie aż 9 pysznych, wafelków o naturalnym składzie. Dlatego nie tylko wygodnie jeść je samemu, ale także podzielić się z bliskimi i przyjaciółmi. Niemal stuletnia receptura wyklucza użycie konserwantów, barwników, tłuszczy utwardzanych oraz oleju palmowego.  Wafelki Loacker Sandwich produkowane są w sercu Alp w otoczeniu nieskazitelnie czystej przyrody Dolomitów, a ich wyjątkowy smak to zasługa użytych składników wysokiej jakości: włoskich orzechów laskowych, naturalnej wanilii Bourbon, prawdziwej czekolady, mleka oraz świeżej górskiej wody.

Wafle Loacker są znakomite same w sobie, a w upalne dni warto spróbować ich w towarzystwie ulubionych lodów.

Po więcej informacji na temat wyjątkowych i niezwykle smakowitych łakoci zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Wafelki marki Loacker: czekolada, gorzka czekolada, orzech laskowy, mleczno-waniliowe

Waga: 25 g

Cena rekomendowana: 1,49 zł

 

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy