4000 dni bezwypadkowej pracy w zakładzie Libet w Krakowie
19 maja 2017 roku zakład Libet w Krakowie osiągnął wynik 4000 dni bezwypadkowej pracy. To już drugi przypadek, po ubiegłorocznym sukcesie załogi z Libiąża, gdy Libet może pochwalić się ponad dziesięcioletnim okresem bez wypadku.
2017-06-19, 13:30

Charakter pracy w zakładach produkcyjnych wiąże się z wieloma zagrożeniami, dlatego tak ważne jest przestrzeganie i stałe weryfikowanie skuteczności zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Mając tego świadomość Libet od lat przywiązuje ogromną wagę do kwestii związanych z eliminowaniem szkodliwych czy wręcz niebezpiecznych czynników. Aktywności obejmujące wprowadzanie przejrzystych procedur, cykliczne szkolenia czy zapewnianie sprzętu ochronnego, idą w parze z bieżącym monitorowaniem sytuacji. Umożliwia to kontrolę i doskonalenie podejmowanych działań, a jednocześnie staje się doskonałą okazją do wskazywania i świętowania kolejnych sukcesów, takich jak ten z maja br.

Imponujący wynik krakowskiej załogi to już drugie takie osiągniecie w historii firmy. W 2016 roku zakład produkcyjny w Libiążu przepracował bez wypadku 5000 dni, czyli ponad 13 lat.

 

Więcej informacji na temat firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy