Czas na Herbatę świętuje 20 urodziny!
Marka Czas na Herbatę obchodzi w tym roku swoje okrągłe 20 urodziny. Z tej okazji w dniach 15-24.09.2017r. zaprasza wszystkich klientów do wspólnego świętowania. W sklepach na terenie całej Polski czekać będzie specjalna oferta rabatowa, upominki, degustacje oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.
2017-08-11, 12:35

Czas na… świętowanie!

Sieć sklepów Czas na Herbatę swoją pierwszą lokalizację otworzyła 20 lat temu we Wrocławiu. Dziś może pochwalić się posiadaniem 30 sklepów firmowych, 20 sklepów franczyzowych oraz 68 punktów partnerskich na terenie całego kraju. Tak długa obecność w świecie herbacianych kompozycji dowodzi nie tylko o profesjonalizmie marki Czas na Herbatę, ale i zaufaniu, jakim obdarzyli ją klienci. Tegoroczna celebracja okrągłych urodziny bez wątpienia stanie się najlepszym sposobem na podziękowanie zarówno im, jak i partnerom handlowym, bez których sukces marki nie byłby możliwy. Świętowanie widoczne będzie zwłaszcza w sklepach, gdzie w okresie od 15.09 do 24.09.2017r. dla wszystkich odwiedzających przygotowano szereg atrakcji. Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta mogą skorzystać z podwyższonego rabatu - 20% na herbaty i 10% na pozostały asortyment. Kartę Stałego Klienta można założyć sobie również przy dokonywania zakupów w trakcie urodzinowych obchodów i od razu skorzystać z rabatu. W tych dniach na gości czekają również wyjątkowe urodzinowe dekoracje, słodkości, a także degustacje. To oczywiście nie koniec, każdy klient, który dokona zakupu otrzyma w prezencie jedną z czterech kompozycji („Lady Grey”, „Hiszpańska mandarynka”, „Miłosny Uśmiech”, „Madam Butterfly”) zapakowaną w specjalny jubileuszowy kartonik ze swoim imieniem. Co więcej, wewnątrz kartonika znajdować się będzie ulotka, z rabatem 20% na herbaty do wykorzystania do końca października, a także regulaminem urodzinowego konkursu. Dla zwycięzców zabawy przewidziane są atrakcyjne nagrody: za pierwsze miejsce – voucher 500zł na zakupy w salonach marki Czas na Herbatę, a także 3 nagrody pocieszenia – zestawy prezentowe o wartości 100 zł.

Po więcej szczegółów na temat obchodów 20-lecia marki Czas na Herbatę zapraszamy na stronę www.czasnaherbate.net oraz profil na FB /www.facebook.com/czasnaherbate/ .

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty, a także kawy ze wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (30 sklepów firmowych, 20 sklepy franchisowe, 68 punktów partnerskich) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

 

Progressive Agata Szurlej

  1. Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23 

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy