Bezglutenowy lunchbox do szkoły : czyli kanapki ze schabem, szynką i kiełbasą krakowską z linii Natura marki Nove
Odpowiednio przygotowane drugie śniadanie do szkoły to temat, który interesuje większość matek, w szczególności tych, których dzieci cierpią na wszelkiego rodzaju alergie pokarmowe. Aby kanapki były nie tylko smaczne i atrakcyjne wizualnie, ale też pożywne, warto sięgnąć po sprawdzone produkty z linii Natura marki Nove.
2017-08-24, 10:07

Konieczność przebywania na diecie eliminacyjnej to coraz częstsze zjawisko, jakie można zaobserwować współcześnie wśród dzieci. Wymaga to doboru odpowiednich produktów, których receptura jest wolna od glutenu i wszelkiego rodzaju „E” dodatków. Do takich propozycji należy linia Natura marki Nove
– wykwintne wędliny stanowiące punkt obowiązkowy w codziennej zbilansowanej każdego człowieka. Pozbawione laktozy, barwników, fosforanów, glutaminianów i tworzone przy pomocy sprawdzonych receptur są gwarancją nieprzeciętnego smaku i jakości. Bardzo duża zawartość mięsa (aż 98%)  to kolejny niezaprzeczalny atut tych specjałów. Schab, kiełbasa krakowska i szynka z linii Natura doskonale sprawdzą się jako komponent  wybornych kanapek, które w połączeniu z dostępnymi obecnie świeżymi warzywami, stworzą kolorowe kompozycje zadowalające podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Produkty z linii Natura marki Nove:

 

Szynka

Masa netto: ok. 350g

Cena: ok. 30 zł/kg

 

Schab

Masa netto: 1 kg

Opakowanie: 350 g; dostępny także luzem

Cena:

Schab w porcjach: ok. 39,90 zł/ kg

Schab luzem: ok. 37,00 – 39,00 zł/kg

 

Kiełbasa krakowska

Opakowanie: 280 g - w sprzedaży samoobsługowej (8,99 – 9,99 zł/ szt.)

Dostępna także w ladzie tradycyjnej

Cena: od 34,00 – 39,00 zł/ kg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.  to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

Zakłady Mięsne "Nove" Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy