Kasze marki Halina doskonałe na świąteczny stół
Nieodłącznym elementem świąt jest suto zastawiony stół pełen pysznych, tradycyjnych potraw. W szerokiej ofercie marki Halina znajdziemy różne rodzaje kasz, dzięki którym z powodzeniem stworzymy dania w lżejszej i mniej kalorycznej odsłonie.
2017-11-21, 17:28

Świąteczna lekkość smaku

Rosnąca świadomość społeczeństwa na temat wpływu spożywanych posiłków na codzienne samopoczucie sprawia, że coraz częściej sięgamy po wysokojakościowe produkty, pozwalające na tworzenie alternatyw dla ciężkostrawnych i wysokokalorycznych dań. Bożonarodzeniowe menu, pełne uwielbianych przez Polaków tradycyjnych potraw, dzięki produktom marki Halina może zabłysnąć w lżejszej odsłonie. W skład linii kasz wchodzą m.in. Kasza Gryczana Biała, Kasza Jęczmienna Z Warzywami, Kasza Jaglana oraz Kasza Kuskus. Pierwsza z nich, połączona z chudym twarogiem, doskonale sprawdzi się, jako nadzienie do pierogów. Kasza Jęczmienna Z Warzywami, pełna marchwi, pora, cebuli i pietruszki, idealnie podkreśli charakter dań mięsnych – np. farszu indyka bądź kaczki. Okrzyknięta mianem królowej kasz Kasza Jaglana będzie doskonałym uzupełnieniem zarówno wytrawnych dań (np. krokietów), jak też świątecznych deserów. Z Kaszą Kuskus stworzymy wiele warzywnych, kolorowych sałatek, które będą alternatywą dla ciężkich kompozycji powstających na bazie majonezu i tuczących składników.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

Produkt: Halina Kasza Gryczana Prażona

Dostępne opakowania: 4 x 100 g, 900 g

Cena detaliczna: ok. 2,89 zł, ok. 5,99 zł

Produkt: Halina Kasza Jęczmienna z Warzywami

Dostępne opakowania: 2 x 125 g

Cena detaliczna: ok. 2,49 zł

Produkt: Halina Kasza Jaglana

Dostępne opakowania: 4 x 100g

Cena detaliczna: ok. 2,19 zł

Produkt: Halina Kasza Kuskus

Dostępne opakowania: 4 x 100g

Cena detaliczna: ok. 3,90 zł

 

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy