Punkty dla miłośników herbaty – rusza Program Bonusowy sklepu Czas na Herbatę
Marka Czas na Herbatę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli herbacianych kompozycji, uruchomiła specjalny Program Bonusowy dla klientów swojego sklepu internetowego. Jego zasady są proste – podczas dokonywania zakupów na czasnaherbate.net, uczestnicy otrzymują punkty bonusowe, uprawniające do płacenia nimi podczas kolejnych zamówień.
2015-09-13, 10:47

Niemal każdy miłośnik herbaty posiada w swoich zasobach przynajmniej kilka różnych jej wariantów smakowych. Co więcej, każda herbaciana nowość wyzwala w nim ochotę na powiększanie kolekcjii poznawanie kolejnych kompozycji. W sklepie internetowym marki Czas na Herbatę ruszył właśnie nowy Program Bonusowy, który z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom aromatycznego naparu. Od teraz zamówienie ulubionej kompozycji smakowej na czasnaherbate.net będzie nie tylko wygodnym sposobem na dokonanie zakupów ulubionych produktów, ale również przyniesie uczestnikom dodatkową korzyść w postaci specjalnych punktów. Każda wydana złotówka równa się 1 punktowi,a dodatkowe premie otrzymać można za rejestrację konta (jednorazowo +100 pkt) oraz za recenzowanie zakupionych wcześniej produktów na stronie sklepu (1 opinia=50 pkt). Uczestnik, który zgromadzi wystarczającą liczbę punktów będzie mógł zapłacić nimi za kolejne zakupy w internetowym sklepie Czas na Herbatę. Składając nowe zamówienie (na minimum 10 złotych) wystarczy wskazać liczbę punktów, które chce się wykorzystać, a odpowiednia kwota zostanie odliczona od rachunku końcowego. Należy pamiętać, że każde 10 punktów ma wartość 1,00 zł, ale brakującą kwotę można uzupełnić środkami pieniężnymi. Uczestnik jednorazowo może wydać nie więcej niż 10.000 (dziesięć tysięcy) punktów bonusowych.

Udział w Programie Bonusowym Czas na Herbatę jest dobrowolny, a jego uczestnikiem może zostać każdy zarejestrowany klient sklepu. Pełen regulamin programu jest dostępny pod adresem: http://www.czasnaherbate.net/regulamin-programu-lojalnosciowego-pm-85.html.

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (26 sklepów firmowych i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

Progressive Agata Szurlej

ul. Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23 

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net

https://www.facebook.com/czasnaherbate

 

 

Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy