Płatki owsiane marki Halina – niezastąpiony składnik zimowych śniadań
O tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w trakcie dnia wiadomo nie od dziś. Szczególnie zimą, gdy rośnie zapotrzebowanie na sycące i treściwe dania, musi ono nie tylko dobrze smakować, ale też gwarantować odpowiednią dawkę energii. W roli komponentów takich kulinarnych kompozycji świetnie sprawdzą się płatki owsiane marki Halina.
2018-01-26, 14:07

Moc owsianki

Śniadanie, jako istotna część codziennego jadłospisu, zapewnia siłę witalną na cały dzień, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz reguluje układ trawienny. W trakcie jego tworzenia warto sięgnąć po produkty lekkostrawne, smaczne, a przy tym zapewniające, należytą do prawidłowego funkcjonowania, dawkę energii. Płatki owsiane marki Halina będą tu strzałem w dziesiątkę. W szerokiej ofercie producenta znajdziemy ich trzy rodzaje: zwykłe, błyskawiczne i górskie. Ze względu na zawartość błonnika oraz białka, każda z tych propozycji odgrywa ważną rolę w racjonalnym odżywianiu każdego z nas. Produkowane z najwyższej jakości owsa, zamknięte w nowoczesnych 400 g opakowaniach i cenione przez konsumentów za ich wyjątkowy smak, doskonale sprawdzą się jako baza wielu śniadaniowych dań, m.in.: pasztetów, placków, koktajli, naleśników i uwielbianej przez wszystkich owsianki.   

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu  oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku

 

Produkt: Płatki Owsiane Zwykłe 400g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

 

Produkt: Płatki Owsiane Górskie 400g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

 

Produkt: Płatki Owsiane Błyskawiczne 400g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy