Ryż biały marki Britta – niezastąpiony dodatek do wielu dań
Zbliżająca się wiosna skłania nas ku przyrządzaniu lżejszych, zapewniających odpowiednią dawkę energii dań. Niezastąpionym składnikiem takich kulinarnych kompozycji jest ryż biały marki Britta. Jego delikatny smak, uniwersalność oraz bogactwo właściwości odżywczych sprawiają, że sprawdzi się zarówno jako dodatek do dań obiadowych, jak i deserów czy przekąsek.
2018-02-20, 14:33

Sekret udanych dań

Ryż biały używany jest w kuchniach całego świata. Wyróżnia się ciekawym, delikatnym smakiem oraz dużą ilość nieocenionych wartości odżywczych. Nie bez powodu zatem stanowi podstawę jadłospisów osób prowadzący aktywny styl życia i dbających o wygląd sylwetki. W ofercie marki Britta znajdziemy ryż biały długoziarnisty w opakowaniach 4x100g oraz 8x100g. Pochodzący z idealnie czystych terenów Ameryki Południowej charakteryzuje się białym kolorem, nieco twardszą strukturą, a także wyjątkowym smakiem. Dzięki temu, że nie posiada frakcji drobnych jest to produkt sypki, który nigdy się nie skleja. Ryż biały marki Britta stanowi doskonały dodatek do dań obiadowych, m.in. warzyw, ryb czy chudego mięsa, wszelkiego rodzaju sałatek oraz pysznych, słodkich deserów.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitego ryżu marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

 

Produkt: Ryż biały długoziarnisty 4x100 g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

 

Produkt: Ryż biały długoziarnisty 8x100 g

Cena detaliczna: ok zł. 7,85

 

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy