„Twój Błonnik” – niezastąpiony składnik codziennego menu
Codzienna dieta powinna składać się z produktów, które sycąc nasz organizm, jednocześnie go nie przeciążają. W tej roli idealnie sprawdzi się „Twój błonnik” marki Britta stanowiący naturalną, chrupiącą przekąską, która uchroni nas przed uczuciem głodu.
2018-05-04, 12:08

Pełnowartościowe posiłki

Wpływ błonnika na nasz organizm jest nieoceniony. Posiada on zdolność przyśpieszania pracy jelit, co z kolei przekłada się np. na szybszą utratę wagi. W połączeniu z wodą błonnik pęcznieje, co daje poczucie sytości i niweluje potrzebę podjadania. To jednak nie wszystkie korzyści płynące z wprowadzenia błonnika do codziennego menu. Stanowi on bowiem naturalny  sposób na detoks organizmu. Dzięki tym właściwościom „Twój błonnik” marki Britta jest idealną alternatywą dla wysokokalorycznych produktów, które obciążają nasz organizm - osłabiają przy tym jego funkcjonowanie. Jest on przygotowywany na bazie otrębów pszennych i pełnego ziarna pszenicy. Ze względu na swoją fakturę i lekkość łatwo spakować go w pojemnik i zabrać do pracy czy szkoły jako drugie śniadanie lub przekąskę. Chrupiący mix płatków śniadaniowych będzie świetnie smakował z mlekiem, jogurtem, a także jako samodzielna przekąska.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: „Twój błonnik” marki Britta

Gramatura: 225g

Cena detaliczna: ok. 3,49 zł

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy