„Sałatka bawarska” SmakMAK Fresh – idealny dodatek do dań z grilla
Grillowanie na działce czy w ogrodzie to jeden z ulubionych przez Polaków sposobów spędzania wolnego czasu w okresie wiosenno-letnim. Nic dziwnego – przyrządzone na ruszcie potrawy zachwycają smakiem i aromatem, a świeże powietrze dodatkowo zaostrza apetyt. Specjalnie z myślą o trwającym sezonie grillowym firma SmakMAK wprowadziła do swojej oferty nowość, apetyczną „Sałatkę bawarską”, która doskonale współgra ze smakiem pieczonej karkówki, kiełbasyczy szaszłyków.
2018-05-29, 18:23

Podstawą dobrze skomponowanego menu jest zachowanie rozsądnych proporcji pomiędzy głównym składnikiem dania a dodatkami. Zasada ta dotyczy zarówno codziennych posiłków, jak również takich okazji, jak weekendowe grillowanie. Planując potrawy na przyjęcie w ogrodzie warto zatem zadbać, aby obok mięsnych produktów w menu pojawiła się także odpowiednia porcja warzyw. „Sałatka bawarska” z linii SmakMAK Fresh to propozycja, która doskonale sprawdzi się jako apetyczny i pożywny dodatek do przyrządzanych na ruszcie dań. Jej głównym składnikiem są gotowane ziemniaki, uzupełnione odrobiną cebuli i szczypiorku, a całość doprawiona została znakomitym sosem na bazie majonezu. Taka kompozycja będzie znakomicie współgrała ze smakiem grillowanego mięsa, a dzięki dużej zawartości ziemniaków może również z powodzeniem zastąpić tradycyjny dodatek w postaci pieczywa. Warto tutaj zaznaczyć, że chociaż „Sałatka bawarska” SmakMAK Fresh powstała przede wszystkim z myślą o sezonie grillowym to jednak znakomicie nadaje się ona również na inne okazje. Produkt ten jest bowiem nowoczesną wariacją na temat klasycznej sałatki ziemniaczanej – znanego i lubianego przysmaku.

Pyszna i aromatyczna „Sałatka bawarska” to najnowsza propozycja spod znaku SmakMAK Fresh, czyli z linii znakomitych warzywnych dodatków do dań obiadowych firmy SmakMAK. Podobnie jak pozostałe specjały tego producenta, również ten przygotowywany jest wyłącznie z najlepszych składników i z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Co więcej, sałatka dostępna jest w praktycznym i wygodnym opakowaniu o pojemności 350 gramów, dzięki czemu można rozkoszować się jej smakiem w dowolnym miejscu i czasie.

 

Surówka bawarska

350g – 3,39 zł/szt.

 

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.

 

KONTAKT / AUTOR
FlyPR
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy